V první řadě disponujeme prvotřídním personálem, který zajišťuje bezchybné fungování společnosti a je jeden z jejich hlavních důvodů k hrdosti. Jedná se o pracovníky, kteří jsou s námi 10 let a více. V současné době rovněž poskytujeme možnost praxe pro studenty učňovského oboru stolař.
Naši pracovníci jsou rozděleni do týmů, každý tým se posléze stará o svou zakázku od jejího zadání architektem či přímo zákazníkem, přes rozpis výkresové dokumentace, měření zakázky na místě určení, formátování, olepení atd. až po konečné předání hotového výrobku/služby. Tento způsob organizace zajišťuje mimo jiné osobní přístup a přesnou znalost požadavku zákazníka a podmínek zakázky.
Next

Máme k dispozici vlastní výrobní halu s profesionálním vybavením, mezi které patří například CNC stroje jako je formátovací pila nebo obráběcí centrum. Dále máme k dispozici olepovačku hran, egalizační brusku, jež nám umožňuje broušení až do šířky 130 cm, lis na dýhy a další dřevoobráběcí stroje.

Díky našemu vybavení jsme schopni vše připravit na jednom místě a poté vlastními vozidly přesunout k sestavení až na vaše místo určení.
Next
Klienti nás ve většině případů oslovují s požadavky většího charakteru – celistvé projekty jako jsou vilky, kancelářské komplexy, restaurační zařízení, bytové prostory. Jsme však schopní splnit i menší požadavky pro širší veřejnost čí kolegy z oboru.

Jedním z projektů, na který jsme patřičně hrdí byl vyžádán firmou BONVER, která je hlavním sponzorem Bonver Dakar týmu, který se již několikátým rokem účastní Rallye Dakar, s nemalým úspěchem. Hlavním artiklem objednávky byl obytný vůz – resp. Jeho interiér (kuchyňka, elektroinstalace, čalounění, postele atd. Ačkoliv se v tomto odvětví nepohybujeme, ujali jsme se úkolu a i když jsme spolupracovali s více firmami a celý projekt realizovaly různé týmy, vše byla zaštiťováno našim jménem, a proto je naše logo vidět každoročních závodech.

Next

Zaujali jsme vás?

Neváhejte nás kontaktovat. Je to více než jednoduché.


Petra Weissová

asistentka
petra@weissinterier.cz

Petr Šorf

příjem a realizace zakázek
petr@weissinterier.cz

Jaromír Weiss

majitel a ředitel výroby
jaromir@weissinterier.cz

Libor Weiss

majitel a ředitel výroby
libor@weissinterier.cz